Skip to main content

Lega v domě

Název firmy: Lega v domě

Adresa: Bolevecká 114

www: legavdome.cz

Otevírací doba: 

Pondělí10:00 – 19:00
Úterý10:00 – 19:00
Středa10:00 – 19:00
Čtvrtek10:00 – 19:00
Pátek10:00 – 19:00
Sobota10:00 -15:00
Nedělezavřeno

Info:
Lega v domě je kamenný obchod (v Praze 15, Horních Měcholupech) a e-shop specializující se výhradně na produkty LEGO®. 

Krom aktuálního sortimentu značky LEGO® (za nižší než oficiální ceny) nabízíme i starší stavebnice a velkou spoustu doplňků, které běžně nekoupíte – jak různé doplňky (klíčenky, balicí papír, hrneček atp.), tak hlavně velký výběr minifigurek a zvířat z řady City, Friends, Star Wars, Ninjago, Nexo Knights aj., také DUPLO® figurky a zvířata – každý kus je zvlášť zabalen v průhledném sáčku, tudíž přesně vidíte, co kupujete. Taktéž v prodejně nabízíme DUPLO® doplňky a kostky, příslušenství pro LEGO® minifigurky (pracovní nástroje, příslušenství na vaření, poklad apod.) a malá vozidla pro City, Friends a DUPLO (čtyřkolky, čluny, autíčka) a různé stroje ze Star Wars. 

Pro milovníky sběratelských minifigurek (CMF) dobrá zpráva – figurky v tajemných sáčcích jsou u nás rozpoznané, takže přesně víte, které kupujete (i když jsou sáčky stále zatavené) a nabízíme i možnost si pořídit celou sérii najednou, či si jednotlivé figurky dopředu zarezervovat.

Sledujte nás na Facebooku a nenechte si ujít zajímavé akce, limitované nabídky a zajímavosti z LEGO® světa.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *